Prodej domů s apartmány u moře v Chorvatsku

Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Prodejce:
Naďa Vanišová
telefon: +420776037612
nada.vanisova@reality-vanisova.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 

Prodej domů s apartmány u moře v Chorvatsku

Cena:
19.875.000 Kč
Popis nemovitosti:

Zprostředkujeme prodej 2 samostatných a prostorných domů o ploše 335m2 se třemi apartmány, které se nacházejí na jednom vlastním pozemku o rozloze 850m2. Objekty se nachází bezprostředně u pláže v letovisku ŽIVOGOŠČE, Mala Duba – Chorvatsko – Makarská riviéra, která je jednou z nejvyhledáva­nějších turistických oblastí Chorvatska.

Komplex domů nabízí 3 samostatné, kompletně vybavené apartmány s vlastním bazénem, terasou a balkony s výhledem na moře. K dispozici jsou 4 parkovací místa jak v garáži, tak na vlastním pozemku.
Pozemek je oplocen a nachází se na něm subtropická, udržovaná zahrada, prorostlá okrasnými dřevinami a příjemnou domácí atmosférou, kterou ještě umocňuje posezení u zahradního krbu.
Dalším komfortem je el. Ovládaná příjezdová brána a el. Ovládané garážové dveře. Pod terasou hlavního patrového dmu je vybudován sklep.
Lokalita, kde se objekty nachází – Mala Duba, leží cca 20 km od města Makarska. Mala Duba je jednou z částí letoviska Živogošče. To je rozděleno na tři samostatné obydlené části, z nichž vesnička Mala Duba je nejmenší z nich a nejklidnější. V části Živogošče – Mala Duba najdete nádherné pláže s drobnými oblázky a pískem, s pozvolným vstupem do moře. Voda je zde průzračná a vstup do vody je pozvolný a vhodný i pro malé děti. Pobřeží a pláže lemují velké borovice. Z Živogošče je nádherný výhled na ostrov Hvar.
V oblasti se nachází restaurace, kavárna, obchod, stánek s ovocem a zeleninou a stánek s výbornou zmrzlinou. Z letoviska můžete podnikat výlety po okolí. Poznat můžete třeba přírodní park pohoří Biokovo, deltu úrodné řeky Nerova, Bačinská jezera, vodopády Kravica v Bosně a Hercegovině. Za historií a památkami se vydáte do blízkého Zaostrogu, kde najdete františkánský klášter světoznámého poutního místa Medjugorje, či do proslulých historických měst Trogir a Dubrovník. Dále můžete podnikat výlety na ostrovy Hvar a Korčula a také na ostrov Brač, se světoznámou pláží Zlatni rat u městečka Bol. 

Typ nemovitosti:
Dům/vila
Číslo nemovitosti:
2019-07-02
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Općina Podgora
Plocha pozemku:
850 m2
Plocha zastavěná:
140 m2
Plocha užitná:
335 m2
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Výbava - popis:
Kompletně vybavené 3 apartmány
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|approximate|Općina Podgora
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Općina Podgora